Av. Bedirhan GÜVEN

Kurucumuz Av. Bedirhan GÜVEN 1981 yılında Malazgirt’te doğdu aynı ilçede Fatih ilkokulunun ardından Malazgirt Alparslan Lisesi ortaokulundan mezun oldu. Ailesinin İstanbul’a taşınmasından sonra Bağcılar Dr. Kemal Naci EKŞİ Lisesinde devan eden lise eğitimini Küçükyalı Rezzan Has Lisesi Fen bölümünden mezun olarak 1998 yılında tamamladı.


1998 yılında girdiği Selçuk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu yönetimi bölümünü bir yıl İngilizce hazırlık eğitiminin ardından 2004 yılında tamamladı.
Askerlik hizmeti sonrası KPSS sonucunda Ulaştırma Bakanlığı bağlı kuruluşu olan Devlet Hava Meydanları İşletmesinde Hava Trafik Kontrolörlüğü kadrosuna yerleşti ve yaklaşık 10 yıl kamu hizmeti yürüttü.


Erzurum Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Ana bilim dalından tezli yüksek lisans çalışması bulunan kurucumuz Av. Bedirhan GÜVEN Anadolu Üniversitesi Adalet meslek yüksek okulunun ardından Okan Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olup memurluk görevinden ayrılarak İstanbul barosuna kaydolmuş ve serbest Avukat olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.


2008 yılında MLS INTERNATIONAL AVIATION LANGUAGE COLLEGE de mesleki İngilizce eğitimi ve 2012 yılında ise EUROPA ONESKY Luxemburg eğitimleri olan kurucumuz uzun yıllar Türk Hava Kurumu şube başkanlığı ile birlikte Yüksek İstişare Kurulu üyeliği yaptı. Halen yerel ve ulusal çapta bir çok sivil toplum kuruluşlarında üyelik ve yöneticilik görevlerini ifaye devam etmektedir.


Yol Tarifi